Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Dębowa

Dębowa, Mędłów, dolnośląskie

  • 998 000 zł
  • 115 m²
  • 8 678,26 zł/m²

Zdjęcie

Marta Wrzeszcz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dębowa

Dębowa, Mędłów, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

998 000 zł

115 m²

8 678,26 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dębowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

998 000 zł 115 m² 8 678,26 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 998 000 zł (8 678,26 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 115 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 150 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   telefon
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | Mędłów | 115 m + ok. 41 m antresoli | duży słoneczny taras
Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnym i kameralnym Mędłowie tuż przy południowej granicy Wrocławia.
To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, komfortowego układu oraz szybkiego dojazdu do miasta, bez rezygnowania z ciszy i zielonego otoczenia.
Mieszkanie posiada 115 m powierzchni użytkowej oraz dodatkową antresolę o powierzchni ok. (...)

Agent

Marta Wrzeszcz

667 702...

667 702 793

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Wrzeszcz

667 702...

667 702 793

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.